Kolędowanie w Paradyżu

2 stycznia 2022 roku w Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego i Krwi Zbawiciela w Paradyżu odbył się wspaniały koncert. Soliści wraz Orkiestrą Koncertową Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod batutą płk. Marcina Ślązaka wykonali najpiękniejsze kolędy i pastorałki.

W trakcie przepięknego koncertu wybrzmiały takie kolędy i pastorałki jak: Przybieżeli do Betlejem Pasterze, Mędrcy Świata, Monarchowie, Lulajże Jezuniu, Anioł pasterzom mówił czy Bracia, patrzcie jeno. To wspaniałe wydarzenie licznie zgromadziło zarówno parafian jak i gości, którzy włączali się we wspólne kolędowanie. Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które zamieszczone są w Galerii na naszej stronie internetowej.