KONCERT KOLĘD W PARADYŻU

W Niedzielę Chrztu Pańskiego w Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego i Krwi Zbawiciela w Paradyżu odbył się niezwykły koncert kolęd. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki wykonali wspaniali artyści: Alicja Węgorzewska, Jerzy Zelnik, Bogdan Kierejsza i Robert Grudzień.

Niedzielny koncert kolęd był już trzecią edycją tego wydarzenia. Po raz kolejny paradyskie sanktuarium wypełniło się licznie przybyłymi parafianami i gośćmi, którzy wspólnie z zaproszonymi artystami chcieli jeszcze raz przeżywać radość z Narodzenia Jezusa i wyrazić ją poprzez wspólne kolędowanie.

Na zaproszenie ks. Piotra Supierza, proboszcza naszej parafii, do Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego i Krwi Zbawiciela przybyli światowej sławy artyści. Podczas koncertu, zachwycili wykonaniami najpiękniejszych kolęd. Kolędy śpiewane przez Alicją Węgorzewską, połączone z poezją bożonarodzeniową w interpretacji Jerzego Zelnika, a także grą na skrzypcach przez Bogdana Kierejszę i na organach przez Roberta Grudnia, były wspaniałym zakończeniem okresu bożonarodzeniowego w naszej parafii.

Dziękujemy wszystkim za wspólne kolędowanie.

Składamy ogromne podziękowanie dla sponsorów i partnerów, którzy wsparli nas w organizacji tego wydarzenia.

Galeria z koncertu dostępna pod adresem: http://parafiaparadyz.pl/galeria/nggallery/2024/koncert-koled-2024