KONCERT ORGANOWY W PARADYŻU KOLEJNY RAZ ZACHWYCIŁ

6 sierpnia, odbył się Koncert Organowy w Sanktuarium w Paradyżu. To już siedemnasta edycja tego wspaniałego wydarzenia, które kolejny raz przyciąga rzesze widzów a także zachwyca majestatem i onieśmiela skalą dźwięków.

W tegorocznym wydarzeniu wystąpili:

  • Alicja Węgorzewska – mezzosopran
  • Bogdan Kierejsza – skrzypce
  • Robert Grudzień – organy, fortepian

Śpiewaczka operowa – Alicja Węgorzewska, zachwyciła swoim mezzosopranem licznie zgromadzoną publiczność. Podczas koncertu wybrzmiały utwory m.in. Franciszka Schuberta, Michała Lorenca czy Marka Lowryego. Organy pod ręką Roberta Grudnia pokazały swe koncertowe możliwości, a zagrane przez niego utwory takie jak Preludium dla Jana Pawła czy Tabulatura z XVI w. jeszcze długo rozbrzmiewać będą w paradyskiej świątyni.

Więcej zdjęć w Galerii na stronie parafialnej -> KLIKNIJ TUTAJ

Za zdjęcia dziękujemy Pani Agacie Wójcik.

Serdecznie dziękujemy sponsorom tego wydarzenia.