Odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu – zaproszenie

ZAPROSZENIE

Dnia 4 października (w środę) w Sanktuarium w Paradyżu odbędzie się odpust ku czci św. Franciszka z Asyżu. Tego dnia na Mszy św. o godzinie 12.00 pragniemy wraz z ks. bp Piotrem Turzyńskim przeżyć Dekanalny Dzień Chorego.

Jest to kolejny taki dzień, kiedy modlimy się w intencji osób starszych w naszym Sanktuarium. Dlatego serdecznie zapraszamy osoby chore, starsze z naszego dekanatu do wspólnej modlitwy, skorzystania z sakramentu pokuty, Komunii św. oraz przyjęcia sakramentu namaszczenia chorych. Jest to wielki dar łask jaki możemy tego dnia otrzymać od Chrystusa Miłosiernego. Na zakończenie Eucharystii ks. bp wręczy „chlebki św. Franciszka”.

Zwracamy się także z prośbą do osób dobrej woli, aby pomogły dostać się swoim rodzicom, dziadkom, czy potrzebującym na wspólną Eucharystię.

Serdecznie wszystkich zapraszam – ks. Piotr Supierz – Kustosz