WSPÓLNE KOLĘDOWANIE Z ELENI

W Niedzielę Chrztu Pańskiego w Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego i Krwi Zbawiciela w Paradyżu odbył się niezwykły koncert kolęd. Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki wykonała wspaniała polska artystka – ELENI.

„To nie był koncert, to było wspólne kolędowanie” – te piękne słowa Eleni w najlepszy sposób podkreślają atmosferę, jaka panowała w wypełnionym po brzegi kościele.

Eleni zaśpiewała najsłynniejsze tradycyjne polskie kolędy takie jak, „Lulajże Jezuniu”, „Gdy śliczna Panna”, „Do szopy hej Pasterze” oraz skomponowane specjalnie dla niej, a wśród nich ta najbardziej znana „Maleńka przyszła miłość”. Eleni zaprosiła także do wspólnego kolędowania dzieci, które bardzo chętnie wykonały z artystką kilka polskich kolęd. To wspaniałe wydarzenie licznie zgromadziło zarówno parafian jak i gości, którzy włączali się we wspólne kolędowanie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w organizację tego wspaniałego wydarzenia, a także sponsorom za ich wsparcie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, które zamieszczone są w Galerii na naszej stronie internetowej.

Koncert kolęd w Sanktuarium Chrystusa Cierniem Koronowanego i Krwi Zbawiciela w Paradyżu – 08.01.2023